0
עגלת הקניות שלך ריקה!
0

משלוחים
החזרות

אנו עושים כמיטב יכולתנו על-מנת להבטיח משלוח מהיר ומסודר של הזמנתכם. לנוחותכם, תוכלו לבחור בין אפשרויות המשלוח הבאות:

 1. איסוף עצמי ממשרדנו
  נא למלא את טופס ההזמנה באתר שלנו או להתקשר אלינו לטלפון:  1-700-552-3-52 נשמח לסייע לך בכל נושא הנוגע לרכישה ולעזור בביצוע הזמנתך, שמירת פרטי הקשר שלך וקביעת מועד נוח עבור איסוף עצמי. לאחר השלמת ההזמנה נשלח לכם הודעת אישור עם כל הפרטים הרלוונטיים כך שתוכלו לאסוף את הרכישה שלכם בקלות: התע"ש 21 ,  כפר סבא

 2. דואר רשום מטעם חברת דואר ישראל
  נא למלא את טופס ההזמנה באתר שלנו או להתקשר אלינו לטלפון: 1-700-552-3-52. נשמח לסייע לך בכל נושא הנוגע לרכישה ולעזור בביצוע הזמנתך, שמירת פרטי הקשר שלך והכתובת לשליחת דואר. לאחר השלמת ההזמנה נשלח לכם הודעת אישור עם כל הפרטים הרלוונטיים. לאחר שליחת ההזמנה, תקבלו מספר מעקב, כך שתוכלו לעקוב אחרי המשלוח כאן: http://www.track-trace.com/post.
  זמן המשלוח המשוער הוא עד 10 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. כאשר דמי המשלוח 20 ש"ח (כולל מע"מ). אם סכום הזמנתך עולה על 100 ש"ח, דמי המשלוח 10ש"ח. אם סכום הזמנתך עולה על 200 ש"ח, דמי המשלוח 5ש"ח. אם סכום הזמנתך עולה על 250 ש"ח, דמי המשלוח עלינו!

 3. משלוח מדלת לדלת
  נא למלא את טופס ההזמנה באתר שלנו או להתקשר אלינו לטלפון: 1-700-552-3-52. נשמח לסייע לך בכל נושא הנוגע לרכישה ולעזור בביצוע הזמנתך, שמירת פרטי הקשר שלך והכתובת לשליחת דואר. לאחר השלמת ההזמנה נשלח לכם הודעת אישור עם כל הפרטים הרלוונטיים.
  זמן המשלוח המשוער הוא עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה. כאשר דמי המשלוח 50 ש"ח (כולל מע"מ). אם סכום הזמנתך עולה על 100 ש"ח, דמי המשלוח 40ש"ח. אם סכום הזמנתך עולה על 200 ש"ח, דמי המשלוח 52ש"ח. אם סכום הזמנתך עולה על 250 ש"ח, דמי המשלוח 10ש"ח!

 4. עבור תושבי גוש דן קיימת אפשרות של משלוח מהיר על ידי השירות GetDelivery - תוך שעתיים מהשלמת ההזמנה. אנא צרו עמנו קשר טלפוני לקבלת מידע נוסף: 1-700-552-3-52. דמי המשלוח 50 ש"ח (כולל מע"מ). אם סכום הזמנתך עולה על 100 ש"ח, דמי המשלוח 40ש"ח. אם סכום הזמנתך עולה על 200 ש"ח, דמי המשלוח 52ש"ח. אם סכום הזמנתך עולה על 250 ש"ח, דמי המשלוח 10ש"ח!


אנא לוודא כי כתובת המשלוח ופרטים אחרים בטופס ההזמנה נכונים, שכן האחריות והעלויות בגין משלוח וטיפול חוזרים נופלות על הלקוח.


ימסטר אינה אחראית על עיכובים של דואר ישראל או שרותי שליחים - ביכולתנו רק לתת זמן האספקה משוער. המשלוח ​​לא יבוצע לאזורים המצוינים על ידי חברת דואר ישראל או שירות שליחויות.


אם תתחרטו לאחר ביצוע ההזמנה, אנא צרו איתנו קשר באופן מיידי, לפני קבלת האימייל עם מספר המעקב.

אם מסיבה כלשהי אינכם מרוצים מהרכישה, תוכלו להחזיר אותה ולקבל החזר כספי לא יאוחר מ-14 יום מיום קבלת ההזמנה. במקרה זה כל דמי משלוח ועמלות מכס הם על חשבון הלקוח.

בעת ההחזרה המוצרים חייבים להיות בשלמותם, לא מכובסים, ללא סימני שימוש, באריזתם המקורית כולל שני התגים.

אנא מלאו טופס החזרה הנמצא בחבילה, כולל סיבה ספציפית להחזרת הרכישה ופרטי הקשר שלכם. ניתן גם לפנות אלינו לקבלת הבהרה בנושא.

אנא לא להחזיר דבר טרם קבלת האישור מצידנו. ניתן להביא את החבילה למשרדנו או לשלוח אותה באמצעות חברת דואר ישראל לכתובת: התע"ש 21 ,  כפר סבא.

במקרה ההחזרה כל עלויות המשלוח הינן על חשבון הלקוח ולא ניתנות להחזר.

לאחר קבלת החבילה נשלח לכם הודעת אישור וניצור עמכם קשר בנושא המשך התהליך.

לא מצאת את התשובה? :(
צור קשר

paypal
icon-mastercard
visa
© Yumster תורומש תויוכזה לכ